Zaznacz stronę

Wierzymy, że Słowo Boże ma ogromną moc, a codzienne karmienie się nim może zdziałać wielkie rzeczy w naszym życiu. Tego odkrycia nie chcemy zatrzymać jedynie dla siebie, stąd pomysł na plakaty, kartki, przedmioty, których treści będą odnosiły się do Pisma Świętego, modlitwy, dobra i piękna.

Marzy nam się, żeby nasze grafiki zdobiły wasze mieszkania, miejsca pracy, wspólnoty… Ufamy, że rozważając słowo Boże umieszczone na plakatach czy kartkach Błogo zobaczycie, jak wypełnia się ono w was!

Na własnej skórze doświadczyłyśmy, że właśnie tak to działa. Błogosławieni, inaczej mówiąc szczęśliwi, są ci, którzy w swoim sercu mają Boże Słowa. Widzimy to w naszej pracy, kiedy naprawdę bardzo wiele razy zapisujemy na papierze fragmenty z Pisma Świętego. Dbamy o to, żeby były one napisane jak najpiękniej. A potem okazuje się, że te słowa bez naszego udziału robią bardzo dobrą robotę! Pojawiają się w sytuacjach, kiedy zaczynamy się martwić, kiedy nie wiemy, jaką podjąć decyzję. Ale są z nami także, gdy jesteśmy szczęśliwe. Dzięki nim uczymy się, na czym polega prawdziwe uwielbienie Boga.